sadsad x
asdasd
vievi_650x400pxl.jpg (60 KB)
Yeni
VİEVİ

Vievi Moonlight Limited Edition Erken Hasat Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml Hediye Kutulu

225,00 TL
Paylaş:

Ekim ayında dolunayın en parlak olduğu gecede; sevgi ve emekle sadece elle toplanan ve Aydın Karacasu’daki bahçemizin Arbequina zeytinlerinden hasat edilerek sınırlı sayıda üretilen çok özel bir seri: Moonlight Harvest. Özel tasarım kutusuyla, sevdiklerinizin yaşamına sağlık ve lezzet katacak değerli bir hediye.

 

Ay ışığı altında hasat edilen zeytinlerden, şeffaf ve kalıcı notalara sahip, büyüleyici tatta bir zeytinyağı elde edilmiştir. Güçlü aroması, zeytin meyvesinden gelen fenol bileşenlerin ve antioksidanın etkisiyle dil üzerinde çok yoğun hissedilir, acılık ve genizde yakıcılık oluşturur. Acı ve yakıcı baharatlı ipuçları ile, zeytin yaprağı, ege otları, çimen, yeşil elma ve karabiber aromalarını içerir.

Arbequina zeytinyağı, yoğun zeytinyağını seven ve yemeklerine yoğun bir tat vermek isteyenlere, sofrada gusto ruhu ile harika dokunuşlar yapmak için idealdir.

Max % 0,2 Asit ve  400+ Yüksek Polifenol değerine sahiptir. 

Hazırlanan ürünler, krom tanklarda azot gazıyla korunmakta ve max 18°C - 20°C de iklimlendirilmiş depoda muhafaza edilmektedir.

Filtre edilmiştir.

Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.