Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin sevkiyat bölgesine uzaklığına göre de kargo şirketi yoğunluk sebebiyle teslimat sürelerinin uzama ihtimali hariç olmak üzere en kısa sürede siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir, aksi halde ortaya çıkabilecek olan gecikme ve aksaklıklardan dolayı SATICI sorumlu olmayacaktır. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından www.vievi.com.tr garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile bildirmiş olduğunuz iletişim adresi üzerinden tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün stoklara gireceği ilk tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.vievi.com.tr çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda;

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün, bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.