%20 Yeni
VİEVİ

Vievi Intense Soğuk Sıkım Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt ARBEQUINA

2.316,00 TL
2.895,00 TL
Paylaş:

Aydın Karacasu’daki bahçemizin zeytinlerinden max. 6 saat içinde mekanik hasat yöntemiyle dalından el değmeden, toprakla temas etmeden toplanan zeytinlerimiz, soğuk sıkım yöntemiyle elde edilmiştir.

Soğuk sıkım serimizin güçlü ve yoğun olan tadı Vievi Intense Soğuk Sıkım, Arbequina zeytinlerinden elde edilmiştir. Arbequina yüksek yağ oranı ve birinci sınıf yağ kalitesi ile tanınan en ünlü İspanyol zeytin çeşididir. Mükemmel yoğun bir tada, keskin bir dokunuşa sahiptir. Meyvemsilik acılık ve yakıcılığı yüksektir. Tadında çimen,yeşil elma, karabiber, zeytin yaprağı notaları hakimdir.

Bu yoğun ve güçlü natürel sızma zeytinyağı, yeşillikler ve meyve salataları, soslar, makarna, sebze ve etin tadını çıkarmak için mükemmeldir. Mutfakta yemek pişirirken veya sotelerken de kullanabileceğiniz "çok yönlü" bir üründür. Sofrada gusto ruhu ile harika dokunuşlar yapmak için ideal bir çeşittir.

Max % 0,2 Asit değerine sahiptir. 

Hazırlanan ürünler, krom tanklarda azot gazıyla korunmakta ve max 18°C - 20°C de iklimlendirilmiş depoda muhafaza edilmektedir.

Filtre edilmiştir.

Kampanya
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.