İADELERİNİZİ KOLAY VE HIZLI BİR ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ

www.vievi.com.tr e-ticaret sitemizden satın aldığınız ürünlerinizi, 15 Gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade edeceğiniz ürünün zarar görmemiş, kullanılmamış, satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Uzmanlarımız tarafından yapılan incelemeler sonucunda üründe sözü edilen sakıncalar yoksa iadenizi kabul ediyoruz.

DİKKAT ETMENİZ İÇİN ÖNERİLER

İade etmek istediğiniz ürününüzün kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmedir. Bu koşullara uygun ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. İade etmek istediğiniz ürün teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Ürün kutusu, Sertifikası, Faturası, İrsaliyesi, Poşeti, ( varsa ) Hediyesi vb ayrıca iade etmek istediğiniz ürününüzün faturası şirket ise, iade işleminizde şirketinizin düzenleyeceği, ‘İade Faturası’ ile birlikte gönderilmelidir.

İADE ÜRÜNÜN KARGO İLE GÖNDERİMİ 

Öncelikle, info@gokkale.com.tr adresimize mail atarak aldığınız ürünü iade etmek istediğinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü bize bildirmeniz ve anlaşmalı kargo şirketimiz ile göndermeniz halinde kargo ücreti ödemezsiniz. (Karşı ödemeli olarak gönderim yapmalısınız) Gökkale Tarım LTD.ŞTİ. Müşteri Hizmetlerine bildirilmeden yapılan kargo gönderimlerinin ücreti müşteriye aittir. Çalışılan kargo firmamız haricinde bir kargo firması ile iade/değişim gönderimi yapılması durumunda da kargo ücreti tarafımızca karşılanamamaktadır.


İADE ÜRÜN ÖDEME İADELERİ 

İadesi kabul edilen ürününüzün ödemesinin kredi kartınıza iadesi bankanıza bağlı olarak kredi kartı ekstrenize artı bakiye olarak yansıması 1 ay sürmektedir. İadesi kabul edilen ürününüzün banka havalesi iade işlemleri bankanıza bağlı olarak maksimum 7 iş gününde gerçekleşmektedir.

İADE ADRESİMİZ

GÖKKALE TAR. GIDA ENERJİ MAD. ULAŞ. TURZ. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Hisar Mah. Tarım Cad. No:31 Sultanhisar / AYDIN
Tel :+90 256 351 23 05
E-mail info@gokkale.com.tr

İADE ADIMLARI AŞAĞIDAKİ ŞEKİLDE OLMALIDIR:

İade etmek istediğiniz ürüne ait fatura ve yukarıda belirtilen diğer evraklarla birlikte anlaşmalı kargo şirketimizin herhangi bir şubesine gidiniz 

Gönderici hanesine: Adınızı, Soyadınızı

Alıcı hanesine: ”GÖKKALE TAR. GIDA ENERJİ MAD. ULAŞ. TURZ. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” yazınız,

Alıcı Adres Hanesine: Hisar Mah. Tarım Cad. No:31 Sultanhisar / AYDIN yazınız,

Ürünü Kargo'ya teslim ettikten sonra 0 256 351 23 05 numaralı telefonumuz aracılığı ile bizi arayarak iadenizi kargoya verdiğinizi mutlaka bildiriniz. Bu şekilde, gönderdiğiniz kargo sigorta kapsamına girmiş olur ve hem gönderici olarak siz hem de alıcı olarak bizler hesaplanmamış aksaklıklar yaşamayız. 
Kargoyu gönderdiğinizi Gökkale Tarım LTD.ŞTİ.’ yi arayarak bildirmemeniz durumunda yaşanacak kaybolma vb. aksaklıklarda sorumluluk sizde olacaktır.

Ürününüzü faturası ile birlikte iade etmeniz gerekmektedir. Faturanın paket içine konmaması durumunda iade işleminiz gerçekleşmeyecektir. Satın aldığınız ürünün yanında, gönderilen faturaya ve irsaliyeye  ait 2 nüshayı da lütfen paketin içine koyunuz.

Eğer ürünün faturası kurumsal ise, kurumun düzenlemiş olduğu, “Ürün Birim Fiyatı (KDV Dahil)” şeklinde kesilmiş bir “İADE FATURASI” ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini “İADE FATURASI” kesilmediği takdirde tamamlayamamaktayız.

Kargo yetkilisine iade edeceğiniz pakete ait kargonun anlaşma kapsamında "Alıcı Ödemeli" olarak GÖKKALE TARIM LTD.ŞTİ. tarafından karşılanacak şekilde yapılacağı ve sizin tarafınızdan herhangi bir ödeme yapılmayacağı hatırlatılmalıdır.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.