PREMIUM GOLD EDITION GOLDEN FLAVOR

En lezzetli serimiz Vievi Premium Gold, yağ kalitesi ve dengeli aromasıyla ünlü Koroneiki çeşidi zeytinlerimizden elde edilmiştir. Mükemmel narin bir tada ve hafif meyvemsi bir dokunuşa sahiptir. Lezzetini eşsiz iklimimize ve toprağımıza borçludur.

PREMIUM MOONLIGHT LIMITED EDITION

En büyüleyici serimiz Vievi Moonlight Limited Edition, dolunay ışığında hasat edilmiş olan Arbequina çeşidi zeytinlerimizden elde edilmiştir. Mükemmel yoğun bir tada keskin bir dokunuşa sahiptir. Lezzetini dolunayın en parlak olduğu gecede, ışık ve ısı değişiminden etkilenmeden hasat edilerek, en hızlı şekilde sıkım yapılmasına borçludur.

INTENSE ERKEN HASAT

Üçlü erken hasat serimizin en güçlü ve yoğun olan tadı Vievi Intense, Arbequina zeytinlerinden elde edilmiştir. Mükemmel yoğun bir tada, keskin bir dokunuşa sahiptir. Meyvemsilik acılık ve yakıcılığı yüksektir. Tadında çimen,yeşil elma, karabiber, zeytin yaprağı notaları hakimdir.

MEDIUM ERKEN HASAT

Üçlü erken hasat serimizin orta yoğun tadı Vievi Medium, Arbosana, zeytinlerinden elde edilmiştir. Mükemmel yoğun bir tada sahiptir. Meyvemsilik acılık ve yakıcılık dengelidir. Tadında çağla,zeytin yaprağı, kuşburnu,domates notaları hakimdir.

DELICATE ERKEN HASAT

Üçlü erken hasat serimizin en yumuşak ve narin tadı Vievi Delicate, Trilye zeytinlerinden elde edilmiştir. Mükemmel narin bir tada sahiptir. Yoğun meyvemsidir, acılık ve yakıcılık seviyeleri dengelidir. Tadında taze çimen, enginar, domates yaprağı , roka ve yeşil taze ot notaları notaları hakimdir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.