Aydın Karacasu’da Dolunayın Büyüsüne Kapıldık

Dolunay her zaman beraberinde gizemi ve merakı getirmiştir. Biz de her dolunayda bize sonsuzluk ve sihir duygusu veren o parlak ve elle tutulamaz küreye hayran olmak için gözümüzü yukarıda buluyoruz. Karacasu’da ayın büyüsüne kapıldık ve tadına bakanlara ay ışığında bir gecenin harika hissini veren bir yağ yaratmak istedik. Gökyüzü ve yeryüzü arasındaki bu bağdan faydalanmak ve zeytinleri böylesine güzel bir gecede toplamak istedik. Dolunay Hasadı serimiz, Ekim ayının dolunayı ışığında en iyi zeytinlerimizi seçerek max 4 saat içinde hasat ettiğimiz ve ürettiğimiz yağdan ismini alıyor. Meyveler, 820 metre yüksekliğinde Ege’nin tertemiz havası, ılık rüzgarı ve güneşiyle beslenen Karacasu yaylaları’nda yetiştirdiğimiz zeytinliklerden geliyor.

Zeytinyağına Ayışığı Dokunuşu

Ay ışığı zeytinyağının notalarını daha şeffaf halde gösterir. Çünkü çevre sıcaklığı zeytinyağı yoğunluğunu ve diğer aromatik özelliklerini etkileyebiliyor. Gece hasadı soğuk sıkım uygulamasını en etkili şekilde yapabilmemizi sağlar. Hasat ayı açısından bakıldığında, zeytinlerin kalitesinin zirvede olduğu ve olağanüstü kalitede bir zeytinyağının ortaya çıktığı günün belirli bir saati, özenle seçilen zeytinlerden oluşur..

Benzersiz Ve Büyülü Bir Tat

Zeytinyağımız hassas ve kalıcı bir tada, yoğun nüanslara sahip altın yeşil renge sahiptir. Onu benzersiz kılan şey, damağa hassas baharatlı ve acı bir nota bırakan ezici tadıdır. Bu yüzden değerli ve zarif bir şişede paketlemeyi seçtik. Ege Tepelerinin mutlak mükemmelliğini karakterize eden, ayın ve yıldızların ışıldayan parlaklığını ortaya çıkaran, yenilikçi bir konsepte sahip bir ambalaj seçtik.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.