GÜRMEN GROUP

Temellerini Londra'da attığımız ancak yine memleketimiz için üretmek adına ülkemiz topraklarına yaptığımız yatırımların sonucu bugünlere getirdiğimiz Gürmen Grup, tüm sektörlerde inovasyona, katma değerli ürüne yönelerek, pazar çeşitliliğini artırarak orta ve uzun vadede büyümeye odaklanmıştır.

Grubumuz, sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayacak adımlarla hem çalışanlarının ve iş ortaklarının hem de müşterilerinin memnuniyetini odağına alarak; girişimci ruhunu, yenilikçi bakış açısını kaybetmeden faaliyette bulunduğu tüm sektörlerde en iyisini sunmaya devam edecektir.GÖKKALE TARIM VE HAYVANCILIK

Gürmen Group bünyesinde 2006 yılında Gökkale Tarım şirketi kurularak tarım ve hayvancılık sektöründe kaliteli ve
sağlıklı ürünler üreterek markalaşmayı hedeflemiştir.

Aydın'ın Sultanhisar ilçesinde 2009 yılında 225.000 m2 arazi içerisinde 150.000 m2 kapalı alanla modern sera kurulmuş olup topraksız domates üretimine başlamıştır. ISO-22000-GLOBAL GAP iyi tarım sertifikalarını alarak üretimin %60’nı Hollanda, Almanya ve Rusya’ya ihracat yaparak %40’ını ise iç piyasada Gökkale ve Enjoy markası ile sağlıklı ve güvenilir gıda hassasiyetiyle tüketici ile buluşturmuştur. 2012 yılında Balıkesir Susurluk ve Erdek ilçelerinde 1160 dekar alanda ceviz bahçesi kurularak üretim planı yapılmıştır.

2011 yılında Ortaş Tarım Tic. A.Ş. kurularak Aydın'ın Karacasu ilçesinde Türkiyenin Tek Tapuda En Büyük Zeytin Bahçesinin kurulumuna başlamıştır.

1.200.000 m2 alanda İspanya’dan getirilen özel çeşit Arbequina, Koroneiki ve Arbosana fidanlarının dikimi yapılmış, özel sulama göleti ile damlama sistemi kurulmuştur. Kalan alanlarda yerli çeşitlerimiz Gemlik, Manzanilla, Memecik ve Ayvalık zeytin çeşitleri dikilmiş olup özel yöntemlerle kaliteli zeytin yağı üretimi hedeflenmiştir.

2018 yılında zeytin bahçemizden aldığımız çeliklerle Arbequina ve Gemlik zeytin fidanı üretiminde başlamış bulunmaktayız.

2018 yılı itibariyle Vievi ve Gökkale Markalarıyla polifonel değeri yüksek soğuk sıkım natürel sızma zeytin yağımızı sofralarla buluşturuyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Galeri
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.